Mérnök gyakornoki pozíció

Lehetőséget biztosítunk utolsó éves, vagy pályakezdő fiatal mérnökök számára, hogy a mérnöki terület egy speciális ágazatában kipróbálva magukat, gyakorlati tudást szerezhessenek.

Elvárásaink:

– szakirányú végzettség /Építőmérnök – vízmérnöki/ települési/ építőipari geodézia/ térinformatika szakirány, de lehetsz villamosmérnök, földmérő, vagy gépészmérnök is/

– magabiztos számítógépes ismeretek /OFFICE elsősorban/

– AUTOCAD ismeret

– minden másra megtanítunk!

Főbb feladatok:

– adatbázisok összeállítása

– digitalizálás, térképi nyilvántartások kivonatolása

– adminisztrációs feladatok

– dokumentáció készítés

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet az info@validsolution.eu e-mail címre, a tárgyban jelöld meg a pozíció nevét!

Projektmenedzser

Cégünk folyamatos bővülésének köszönhetően keressünk leendő projektmenedzser munkatársunkat:

Feladatok:

– Megrendelői, kivitelezői egyeztetések

– Alvállalkozói, beszállítói árajánlatok kezelése

– Átadás-átvételek, használatbavételek lebonyolítása

– Tervdokumentációk és költségvetések felülvizsgálata

– Kivitelezéshez kapcsolódó adminisztráció

– Hivatali szervekkel való kapcsolattartás, ügyintézés /engedélyeztetések/

Előny:

– Építésszervezésben és építési technológiák ismeretében jártasság

– Jó kommunikáció és problémamegoldó készség

– Bontási projektek ismerete

Amit kínálunk:

– Versenyképes fizetés, teljesítmény alapján egyéb juttatások

– Szakmai fejlődési lehetőség, nagyberuházások folyamatainak megismerésén keresztül

– Fiatalos csapat, modern munkafeltételek